אפליקצית ג'ינג'ים מתאימה לילדים צעירים ומאמנת למיומנויות בסיסיות והכנה לכיתה א'.  באפליקציה קימים גם מגוון של פעילויות לקידום הוראת הקריאה. האפליקציה מתאימה גם לאוכלוסית ילדים עם צרכים ייחודים בגילאים בוגרים יותר. 

אפשר לעבוד עם האפליקציה במחשב הביתי וגם באמצעות האייפד בכניסה מתוך האתר (דרך חיפוש בספארי). האפליקציה מאפשרת גרסת נסיון ולאחר תשלום סמלי של מנוי חדשי.

אורנה אלטמן -מנכלי"ת ג'ינג'ים מספרת על עצמה ועל האפליקציה:

שמי אורנה אלטמן אני ג'ינג'ית רצינית במיוחד, עם אנרגיות אין סופיות. 
העסק התחיל מתוך אהבה ורצון לתת מענה לאוכלוסייה שלא היה עבורה מענה. יותר מ 20 שנה שאני עובדת עם אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ומפתחת לומדות ומשחקים מונגשים. לפני חמש שנים התחלתי לעצב את הקונספט והסביבה האידיאלית לדעתי למשתמשים בעלי צרכים מיוחדים. לא היה שום דבר כזה בארץ ובעולם.
ג'ינג'ים היא סביבת למידה אינטרנטית שפותחה במיוחד לילדים בגיל הרך ולמשתמשים עם צרכים מיוחדים. באתר יש מאות פעילויות לימודיות מותאמות למשתמשים עם מוגבלויות מוטוריות, לקויות אינטלקטואליות, אוטיזם ועוד.
לכל לקות יש דרישות מיוחדות, לדוגמא – ילד עם שיתוק מוחין שלא יכול להפעיל את המחשב באמצעות עכבר, מפעיל את המחשב באמצעות הראש או הרגל או כל איבר פונקציונלי אחר, ומשתמש במשחקים מותאמים שקיימת בהם סריקה של הפריטים במסך.
משתמש עם לקות אינטלקטואלית, צריך משחקים פשוטים, עצוב מסך נקי, דגש על תכנים מסוימים, וזו בעצם היחודיות של כל המשחקים בג'ינג'ים.

סביבת הלמידה ג'ינג'ים היא סביבת הלמידה הגדולה מסוגה בעולם. היחידה שנותנת מענה לכל מה שמשתמשים עם צרכים מיוחדים צריכים. כל הפעילויות פותחו ע"י מומחים בתחום.
נכון להיום בישראל משתמשים באתר ג'ינג'ים כל יום אלפי משתמשים, מגיל שנתיים ועד גיל 70. 
אני מקבלת עשרות תגובות נרגשות של הורים ומורים כל שבוע.
לפני כמה ימים אמא לילדה עם אוטיזם צלצלה נרגשת וסיפרה שתודות לאתר שלנו היא גילתה שהילדה יודעת לקרוא.
השיחה המרגשת הזו עשתה לי את היום. ארוע כזה חוזר על עצמו כמעט כל יום.

המטרה שלי היא להגיע לכמה שיותר משתמשים ולעשות להם טוב.