בשורה נפלאה וגאווה ישראלית!   – TinyTap השיקה את הפעילות של תשובות באמצעות דיבור ולאחר 4 שנים TinyTap  קבלה חיבוק מ APPLE – נוצר עבורה באנר בקטגורית הילדים והחינוך בארה"ב ואפל החלה היום בקידום הפעילות החדשה. השבוע אני מארחת את יוגב שלי היזם והמנכ"ל של  TinyTap  לכבוד האירוע המשמח

שמעו את הסיפור המרתק של יוגב ואת המניע לפיתוח החברה אשר זכתה בשנת 2013 בפרס בינלאומי בקטגוריית האפליקציה החינוכית מחברת התקשורת ורייזון  וזוכה מאז בהצלחה בינלאומית ממנה נהנים אנשי חינוך בסין ובמזרח, בארה"ב, באירופה וכמובן בישראל. (לפוסט מצורפים קישורים למשחקים שיצרה מיה דביר-מרצה בסמינר הקיבוצים) 

%d7%99%d7%95%d7%92%d7%91-%d7%a9%d7%9c%d7%99

יוגב שלי מעביר סדנה בסמינר הקיבוצים לסטודנטים של המחלקה לחינוך מיוחד. ראו בסוף הפוסט תגובה של סטודנטית שיוצרת בטייניטאפ "הטייניטאפ פשוט שינה את עולמי ואת עולם התלמידים היקרים שלי"

הכירו את יוגב שלי

שלום לכולם, נעים להכיר! אני יוגב שלי, היזם מאחורי TinyTap

את TinyTap הקמתי מתוך צורך אישי – עבור אבי הסובל מדמנציה. חיפשתי עבורו דרך מהירה להפוך תמונות משפחתיות לפעילויות אינטראקטיביות מותאמות אישית אשר ילוו בקול שלי. אחרי ששחררתי את האבטיפוס הראשון, גיליתי די מהר, עד כמה פשוט לייצר פעילות שתעניק לאבא שלי תחושת הצלחה ושתתאים בצורה מדויקת לצרכיו הייחודים.

כשהוצאנו את TinyTap בסוף 2012,  התרגשנו לגלות שהראשונים שהבינו את הפוטנציאל היו מורי החינוך המיוחד שיצרו פעילויות מגוונות עבור ילדים עם צרכים שונים ומשתנים. בזכות הפלטפורמה של TinyTap, אנשי חינוך הצליחו לגוון את הפעילות שהם מייצרים לתלמידים מבחינת – הנושא, ההגשה, הקצב ולעשות את כל זה באינטראקציה מותאמת אישית ובקלות ובמהירות.

מאז ומעולם, מה שהניע אותי בעבודה, בלימודים, במפגשים חברתיים ובאינטראקציה היומיומית שלי עם הבן שלי, היא יצירתיות. אני מאמין שכל אחד מאיתנו הוא יצירתי ולכן, אני מתקשה לשמוע אנשים שמעידים על עצמם שהם לא יצירתיים.  היצירתיות יכולה לבוא ליד ביטוי בכל תחומי העשייה האנושית, לא רק ביצירה ! יצירתיות היא הכלי החזק ביותר עבור מורה, האופן בו הוא מביע את הייחודיות שלו כמחנך ורואה את ייחודיות של כל תלמיד, ולכן, בעיקר בחינוך המיוחד, יצירתיות היא בכלל לא אופציה, אלא הכרח אשר באמצעותו אפשר להגיע לכל תלמיד ותלמיד.

על מנת לעזור למורים להביא את הרעיונות והיצרתיות שלהם לעולם האינטראקטיבי, יצרנו את TinyTap! באמצעות TinyTap כל מורה יכול בזמן קצר, תוך דקות בודדות, ליצור אפליקציה לימודית אינטראקטיבית, ללא ידע קודם בכתיבת קוד ועם הרבה הנאה. התהליך דומה להכנת מצגת, רק שלכל שקופית נוספת פעילות אינטראקטיבית, כמו למשל – שאילת שאלות, הקלדת תשובות, לוחות סצינה, וידאו, אנימציות, פאזלים, כשכל פעילות מלווה בקולו המוכר והאנושי של המורה, בנוסף, ניתן בכל עת, לעקוב אחר ההתקדמות האישית של התלמיד.  אם תרצו, האפליקציות שתייצרו, יכולות להגיע באמצעות שיתוף בספריה העצומה של TinyTap למורים ותלמידים בכל העולם . בספריה תוכלו למצוא כבר היום, מאות אלפי פעילויות וקורסים בשפות שונות כולל תכנים בעברית ששותפו ע״י מורים כמוכם.  כל פעילות שיצרתם ב-TinyTap, ניתנת לשיתוף באופן פרטי או פומבי, בנוסף, ניתנת לכם הזכות להחליט האם התוכן שלכם יהיה זמין בחינם או יחשף למנויים משלמים, אם תחליטו לאפשר גישה רק למנויים, תוכלו להיות שותפים שווים ב TinyTap ולהנות מרווחים של 50% על כל מנוי חדש ב TinyTap. כבר היום ישנם מורים בארץ ובחו״ל שמרוויחים אלפי שקלים מהתכנים שלהם!

אני מזמין אותם ליצור ולשתף ב TinyTap, היצירה היא חינמית ומהנה ומאפשרת לכם להפוך את העשייה שלכם למשמעותית הרבה יותר.

מצורפות כאן פעילויות שיצרה מיה דביר באמצעות טייניטאפ-מרצה בסמינר הקיבוצים. הסטודנטים במכללה עברו סדנה עם יוגב שלי וכמובן יוצרים פעילויות בעידודה של מיה דביר

קישורים לפעילות "כלים לפיתוח ההבעה הכתובה" https://www.tinytap.it/activities/g1ws4/

אימון בשטף קריאה הקניה חלק א'
http://www.tinytap.it/activities/g1uwp/play/

שורשים ומשפחות מילים
http://www.tinytap.it/activities/g1ur9/play/

מתגובתה של סטודנטית לחינוך מיוחד, שנה ג'. סמינר הקיבוצים

מתגובתה של סטודנטית לחינוך מיוחד, שנה ג'. סמינר הקיבוצים